right logo left logo
 [ x ]  
   
 
     
دوره شماره
اطلاعات دبیرخانه ای   |   مراحل رسیدگی در صحن علنی   |   درخواست تغییر روش رسیدگی و اولویت   |   پيشنهاد تغيير وضعيت   |   کميسيون ها   |   ارجاع به کمیسیون   |   پيشنهاد اصلاح متن   |   تصميم نهايي   |     |  


     
 
Print

آخرین اطلاعات
طرح استخدام مهندسين ناظر توليدات كشاورزي
دوره : هشتم    شماره سریال : 1538
  اطلاعات دبیرخانه ای و روش رسیدگی  
 
طرح لایحه دوره سال
شماره پرونده
دولت
مجلس
شورای عالی استان ها
طرح/لایحه دوره قبل
طراحان و امضا کنندگان
ردیف نام کامل استان حوزه نام کمیسیون کد نماینده
1 فاطمه رهبر تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات فرهنگي
2 بيژن نوباوه وطن تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات فرهنگي
3 يوناتن بت كليا تهران مسيحيان آشوري وكلداني عمران
4 حسين گروسي تهران شهريار صنايع و معادن
5 عزيز اكبريان تهران كرج صنايع و معادن
6 سيامك مره صدق تهران كليميان بهداشت و درمان
7 حسن غفوري فرد تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات انرژي
8 حسين نجابت تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات انرژي
9 زهره الهيان تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات امنيت ملي و سياست خارجي
10 عليرضا محجوب تهران تهران،ري اسلامشهروشميرانات اجتماعي
11 فرهاد بشيري تهران پاكدشت آموزش و تحقيقات
12 علي بنايي قم قم اصل 90 قانون اساسي
13 مهرداد بائوچ لاهوتي گيلان لنگرود عمران
14 سيدعلي آقازاده دافساري گيلان رشت امنيت ملي و سياست خارجي
15 صمد مرعشي گيلان رودبار اقتصادي
16 سيدكاظم دلخوش اباتري گيلان صومعه سرا اقتصادي
17 فرهاد دلقپوش گيلان آستارا اقتصادي
18 غلامرضا اسداللهي خراسان رضوي تربت جام وتايباد قضايي و حقوقي
19 محمدعلي رضايي خراسان رضوي تربت حيدريه و مه ولات عمران
20 نصراله كماليان خراسان رضوي سنقر كليايي عمران
21 محمدرضا خباز خراسان رضوي كاشمروبرداسكن وخليل آباد اقتصادي
22 هادي قوامي خراسان شمالي اسفراين برنامه و بودجه و محاسبات
23 موسي الرضا ثروتي خراسان شمالي بجنورد وجاجرم ومانه وسملقان برنامه و بودجه و محاسبات
24 سيدفتح اله حسيني كرمانشاه پاوه وجوانرود وثلاث باباجاني وروانسر عمران
25 حشمت اله فلاحت پيشه كرمانشاه اسلام آباد غرب و دالاهو امنيت ملي و سياست خارجي
26 سيدجواد زماني كرمانشاه كنگاور و صحنه و هرسين اجتماعي
27 صمد فدايي كرمانشاه سنقر كليايي اجتماعي
28 مصطفي كواكبيان سمنان سمنان فرهنگي
29 حسن ملك محمدي سمنان دامغان عمران
30 قدرت اله عليخاني قزوين قزوين وآبيك والبرز قضايي و حقوقي
31 روح اله جاني عباسپور قزوين بويين زهراوآوج صنايع و معادن
32 امير طاهرخاني قزوين تاكستان آموزش و تحقيقات
33 محمدامين فرج زاده هرمزگان بندرعباس وقشم وابوموسي وحاجي آباد عمران
34 محمد آشوري تازياني هرمزگان بندرعباس وقشم وابوموسي وحاجي آباد اصل 90 قانون اساسي
35 احمدعلي كيخا سيستان وبلوچستان زابل و زهك كشاورزي، آب و منايع طبيعي
36 حسين علي شهرياري سيستان وبلوچستان زاهدان بهداشت و درمان
37 پيمان فروزش سيستان وبلوچستان زاهدان اقتصادي
38 محمد قيوم دهقاني سيستان وبلوچستان ايرانشهرو سرباز و بخشهاي منوج اجتماعي
39 وكيل سپه اجيرلو آذربايجان غربي پارس آباد كشاورزي، آب و منايع طبيعي
40 جلال محمودزاده آذربايجان غربي مهاباد كشاورزي، آب و منايع طبيعي
41 علي اكبر آقائي مغانجوقي آذربايجان غربي سلماس عمران
42 نادر قاضي پور آذربايجان غربي اروميه صنايع و معادن
43 محمدقسيم عثماني آذربايجان غربي بوكان برنامه و بودجه و محاسبات
44 مويد حسيني صدر آذربايجان غربي خوي انرژي
45 جهانبخش محبي نيا آذربايجان غربي مياندوآب و شاهين دژو تكاب اقتصادي
46 علي زنجاني آذربايجان غربي نقده واشنويه اجتماعي
47 محمدعلي پرتوي آذربايجان غربي پيرانشهر وسردشت اجتماعي
48 سيدمحمدرضا حاجي اصغري آذربايجان شرقي ميانه كشاورزي، آب و منايع طبيعي
49 رضا عليزاده آذربايجان شرقي ورزقان شوراها و امور داخلي كشور
50 سيروس سازدار آذربايجان شرقي مرند و جلفا انرژي
51 ارسلان فتحي پور آذربايجان شرقي كليبرو بخش هوراند اقتصادي
52 يوسف نجفي آذربايجان شرقي مراغه و عجبشير اقتصادي
53 مجيد نصيرپور سردهايي آذربايجان شرقي سراب اجتماعي
54 غلامحسين مسعودي ريحان آذربايجان شرقي اهر و هريس آموزش و تحقيقات
55 ضياءالدين اعزازي آذربايجان شرقي بناب آموزش و تحقيقات
56 سيدقدرت اله حسيني پور كهگيلويه وبويراحمد گچساران آموزش و تحقيقات
57 حجت اله رحماني لرستان اليگودرز كشاورزي، آب و منايع طبيعي
58 هادي مقدسي لرستان بروجرد اجتماعي
59 حسين هاشميان كرمان رفسنجان كشاورزي، آب و منايع طبيعي
60 محمدرضا اميري كرمان كهنوج ومنوجان ورودبارجنوب وقلعه گنج كشاورزي، آب و منايع طبيعي
61 مصطفي رضاحسيني كرمان شهربابك صنايع و معادن
62 حسين اميري خامكاني كرمان زرند وكوهبنان انرژي
63 غلامعلي ميگلي نژاد بوشهر بابل انرژي
64 شاپور پولادي ايلام ايلام عمران
65 كاظم فرهمند يزد بافق و مهريز كشاورزي، آب و منايع طبيعي
66 سيدجلال يحيي زاده يزد تفت و ميبد فرهنگي
67 محمدرضا تابش يزد اردكان برنامه و بودجه و محاسبات
68 عيسي جعفري همدان بهار وكبودر آهنگ كشاورزي، آب و منايع طبيعي
69 مهدي سنايي همدان نهاوند فرهنگي
70 شهريار طاهرپور همدان تويسركان صنايع و معادن
71 حسن ونايي همدان ملاير برنامه و بودجه و محاسبات
72 سيدجاسم ساعدي خوزستان شوش كشاورزي، آب و منايع طبيعي
73 سيدناصر موسوي خوزستان رامهرمز و رامشير انرژي
74 فريدون حسنوند خوزستان انديمشك انرژي
75 سيدحاجي محمد موحد خوزستان بهبهان اصل 90 قانون اساسي
76 نصراله كوهي باغ اناري فارس سروستان و كربال وكوار كشاورزي، آب و منايع طبيعي
77 داود محمدجاني فارس آباده كشاورزي، آب و منايع طبيعي
78 احمدرضا دستغيب فارس شيراز فرهنگي
79 محمد سقايي فارس ني ريز و استهبان انرژي
80 بهمن مرادنيا كردستان بيجار برنامه و بودجه و محاسبات
81 سيدعماد حسيني كردستان قروه انرژي
82 فخرالدين حيدري كردستان سقز وبانه اقتصادي
83 قاسم محمدي اردبيل اردبيل نير و نمين كشاورزي، آب و منايع طبيعي
84 يونس اسدي اردبيل مشكين شهر كشاورزي، آب و منايع طبيعي
85 بشير خالقي اردبيل خلخال وكوثر بهداشت و درمان
86 سيدنجيب حسيني گلستان مينودشت وكلاله برنامه و بودجه و محاسبات
87 اسداله قره خاني گلستان علي آباد كتول انرژي
88 مرادعلي منصوري رضي گلستان راميان و آزادشهر اجتماعي
89 احمد مهدوي ابهري زنجان ابهر و خرمدره صنايع و معادن
90 سيدفاضل موسوي زنجان خدابنده اصل 90 قانون اساسي
91 سيدرمضان شچاعي كياسري مازندران ساري فرهنگي
92 علي اصغر يوسف نژاد مازندران ساري صنايع و معادن
93 سيدعلي ادياني راد مازندران قائم شهروسوادكوه وجويبار انرژي
94 نيره اخوان بيطرف اصفهان اصفهان قضايي و حقوقي
95 سيد محمدجواد ابطحي اصفهان خميني شهر فرهنگي
96 حميد سعادت اصفهان نجف آباد برنامه و بودجه و محاسبات
97 حسن كامران اصفهان اصفهان امنيت ملي و سياست خارجي
98 عوض حيدرپور شهرضايي اصفهان شهرضا وسميرم سفلي امنيت ملي و سياست خارجي
99 سيدناصر موسوي لاركاني اصفهان فلاورجان اقتصادي
100 سيداحمد لطفي آشتياني مركزي اراك و كميجان صنايع و معادن
101 بهمن اخوان مركزي تفرش وآشتيان صنايع و معادن
 
     
  روش رسیدگی  
 
نحوه بررسی :
نوع رسیدگی : تاریخ اعلام وصول :
ماده 133
تاریخ ارجاع به کمیسیون :
درخواست تغییر روش رسیدگی و اولویت/حق تقدم
ردیف درخواست کننده تاریخ درخواست نوع درخواست تاریخ تصمیم تصمیم
1 نمايندگان مجلس درخواست يك فوريتي
 
     
  طرحها و لوایح مرتبط  
 
ردیف عنوان دوره
 
     
  آخرین وضعیت  
 
آخرین مرحله رسیدگی تاریخ
پیشنهاد اصلاح متن دارد ندارد
آخرین وضعیت کمیسیون ها
ردیف نوع کمیسیون نام کمیسیون آخرین شور تاریخ
1 فرعی برنامه و بودجه و محاسبات
2 فرعی كشاورزي، آب و منايع طبيعي يك شوري 1389/10/27
3 اصلی اجتماعي يك شوري 1389/11/14
 
     
  تصمیم نهایی  
 
تصمیم نهایی تاریخ تصمیم نهایی
شماره قانون
 
     
  ابلاغ  
 
ابلاغ به رییس جمهور
شماره
تاریخ
ابلاغ برای اجرا
شماره
تاریخ
ابلاغ برای انتشار
شماره
تاریخ
 
     
 
     
اطلاعات دبیرخانه ای   |   مراحل رسیدگی در صحن علنی   |   درخواست تغییر روش رسیدگی و اولویت   |   پيشنهاد تغيير وضعيت   |   کميسيون ها   |   ارجاع به کمیسیون   |   پیشنهاد اصلاح متن   |   تصميم نهايي   |     |